Perşembe, Temmuz 18

TEŞKİLAT 85. BÖLÜM TRT 1 CANLI İZLE! Teşkilat saat kaçta, bu akşam var mı? Son bölüm özeti

Teşkilat dizisi yeni bölümü yoğun tartışmalara konu oluyor. “Teşkilat saat kaçta başlıyor?” Ekran sorgulanıyor. Son bölümde ise Türkiye aleyhine hareket eden şaibeli bir yapı, planlarını hayata geçirerek Türkiye’nin uluslararası alanda ilgi gören İHA ve SİHA programını hedef aldı. Organizasyonun saat kaçta başlayacağını merak ediyorduk. İşte TRT1’in sevilen dizisi Teşkilat’ın 85. bölümüyle ilgili bilgiler…

ORGANİZASYON SAAT KAÇTA, BUGÜN VAR MI?

TRT 1’in sevilen dizisi Teşkilat 85. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Dizi akşam 20.00’de başlayacak. Teşkilat dizisi her pazar saat 20.00’de başlıyor.

ORGANİZASYON 84 BÖLÜM ÖZETİ

Türkiye aleyhine hareket eden şaibeli yapı, planlarını devreye sokarak, Türkiye’nin uluslararası alanda ilgi gören İHA ve SİHA programını hedef alıyor. Bu sürpriz hamlenin ardından Milli İstihbarat Teşkilatı himayesinde gizli bir ekip kurulmasına karar verildi. Tecrübeli istihbaratçı Mete Bey liderliğinde kurulacak bu ekibin yurt içi ve yurt dışında birçok gizli operasyon gerçekleştirmesi beklenirken; Bu operasyonların amacına ulaşması ve etkili olabilmesi için ekip üyelerinin resmi olarak kağıt üzerinde ölü olması gerekir.

TESKİLAT 85. BÖLÜMÜ TRT 1’DE CANLI İZLEYİN!

Gökhan yaptığının yanına kalacağından emindir. Ancak ekip, planıyla Ömer’den her zaman bir adım öndedir. Neslihan şirketle ilgili konularda sürekli babasının ismine rastlıyor. Öğrendiği yeni şey Çetin’in şirketin açık hedefi olduğudur. Artık Gökhan’ın gölgesinde kalmayan Scarlett, Neslihan ve yakınlarını ortadan kaldırmak için hamle yapmaktan çekinmeyecektir.

4V6A1500

TRT İLETİM AKIŞI 1

06:05 Beni böyle sev
08:30 Büyük Selçuklu Alparslan
11.45 Derinlik ve uzunluk olarak
13.00 Dil
14.10 Gönül Dağı
18:00 Kod adı Kırlangıç
19.00 Ana Haber
20.00 Organizasyon
00:15 3’ten 3’e
01.35 Kudüs’ün fatihi Selahaddin
04:10 Turgay Başyayla ile lezzetli ipuçları
05:00 Kod Adı Yutmak

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bülent Ersoy trene bindi, sosyal medya yıkıldı! Bülent Ersoy trene bindi, sosyal medya yıkıldı! “Ekonomik kriz hepimizi etkiledi”
Ünlü şarkıcı siyasi partiye katıldı!  O kareyi paylaştıÜnlü şarkıcı siyasi partiye katıldı! O kareyi paylaştı
Ünlü çiftin alyanslarıyla poz verdi!  İbrahim Selim sevgilisi DJ'le nişanlandıÜnlü çiftin alyanslarıyla poz verdi! İbrahim Selim sevgilisi DJ’le nişanlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış - Antalya Haber
marsbahis giriş