Perşembe, Temmuz 18

Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Zehra Güneş ödülü Hatay Kadın Voleybol Takımı’na bağışlamıştı! Nedeni ortaya çıktı

Kadın voleybol milli takımının Avrupa şampiyonu olmasında büyük emeği geçen isimler arasında yer alan Zehra Güneş, son olarak Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster adlı televizyon dizisinde yer aldı. Güzel voleybolcu yarışmadan 300 bin TL kazanarak ayrıldı.

Takımın Teknik Direktörü Mehmet Bekmez, kazandığı ödülü Hatay kadın voleybol takımına bağışlayan Güneş hakkında açıklama yaptı.

Ekran görüntüsü 2023-11-11 105901

Zehra Güneş, Ceren Topal’ı deprem sonrası Mehmet Bekmez’in paylaşımından öğrendi. Hatay kadın voleybol kulübünde forma giyen 14 yaşındaki Ceren Topal, hayalinin Zehra Güneş olmak olduğunu açıkladı. Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremde hayatını kaybeden Ceren’in rüyasını daha sonra öğrenen Güneş, ilk maçına “Ceren” formasıyla çıktı.

Ekran görüntüsü 2023-11-11 110455

“ZEHRA GÜNEŞ ARTIK AİLEMİZİN BİR ÜYESİ”

Sabah’a konuşan Bekmez, merhum oyuncu Ceren Topal sayesinde Zehra Güneş’le kurduğu manevi bağı anlattı. Bekmez, şunları söyledi: “Artık Zehra Güneş’i sadece milli sporcumuz olarak değil, kulübümüzün ve ailemizin bir üyesi olarak görüyoruz. Keşke Ceren Topal gibi sporcuları kaybetmeseydik. Keşke bu felaket yaşanmasaydı. Ama oldu.” , kötü günler geçirdik.

Ekran görüntüsü 2023-11-11 110442

Zehra Güneş’in yanımızda olması ve yaşananların ardından bize hatırlatması çok güzel ve nazik bir jest. Sizin aracılığınızla kendisine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. “Finansal olarak yanımızda olmasının ötesinde, kızlarımızın yanında olması ve onların üzerinde elinin olması bizim için çok şey ifade ediyor” dedi.

Ekran görüntüsü 2023-11-11 110542

Günün magazin olayları
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Babasının ünlü annesiyle yasak aşkı vardı!  ilk kez konuştuBabasının ünlü annesiyle yasak aşkı vardı! ilk kez konuştu
Ahmet Kural'a kızgın mı?  Dikkate değer açıklamaAhmet Kural’a kızgın mı? Dikkate değer açıklama
Pozları büyüleyici!  Boynundaki detay dikkat çektiPozları büyüleyici! Boynundaki detay dikkat çekti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış - Antalya Haber
marsbahis giriş