Cumartesi, Temmuz 20

Başkan Pekyatırmacı, “Selçuklu dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de çalışmalarıyla takdir edilen, ortaya koyduğu eser ve hizmetleriyle örnek alınan bir ilçe olacak.” – GÜNDEM

Türkiye 31 Mart yerel seçimlerini geride bıraktı. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırcı da ilçedeki seçim yarışında birinci olarak vatandaşlardan 5 yıllık yeni hizmet dönemi için vize aldı.

Seçimlerin ardından ilk teşekkür mesajını gönderen Belediye Başkanı Pekyatmacı, yeni çalışma gününde belediye yöneticileriyle toplantı gerçekleştirdi. Belediye başkan yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda Başkan Pekyatırcı tebrikleri kabul etti.

Başkan Pekyatırcı: “Selçuklumuz için daha çok çalışacağız”

31 Mart seçimlerini sorunsuz bir şekilde geride bıraktığını iddia eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırcı, şunları söyledi: “Seçim sonuçlarının ülkemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Konya’da iyi bir seçim sezonu geçirdik ve sandıktan başarıyla çıktık. Tekrar milletimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Artık yeni bir hizmet çağının başlangıcındayız. Selçuklu’da geçtiğimiz 5 yılda sizlerin özverili çalışmaları sayesinde güzel hizmetlere imza attık. Yeni dönemde birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize ve ilçemize değer katacak projeleri hayata geçirmenin gayreti içinde olacağız. Selçuklu için yapacak çok işimiz ve gerçekleştireceğimiz hayallerimiz var. Tüm bunları belediyecilik ilkesini sağduyu ve takım ruhuyla yönlendirerek başarmak istiyoruz. Selçuklu, dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de yaptığı çalışmalarla takdir edilen, çalışmaları ve hizmetleriyle örnek alınan bir mahalle olacaktır. İnşallah bu noktada hep birlikte daha çok çalışacağız ve Selçuklularımıza değer katmak için daha çok çaba göstereceğiz. Bu vesileyle yeni dönemin hepimize hayırlar getirmesini diliyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber