Güncel Haberler

Başkan Deveciler, Bahçelievler Mahallesi’nde Halkla Buluştu – GÜNDEM

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP’li Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, CHP’li Burhaniye Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte Bahçelievler ilçesinde hemşehrileriyle buluştu.

Başkan Deveciler ve ekibi, Bahçelievler ilçesi girişindeki kafelerde hemşerileriyle buluşarak Bahçelievler Karadenizliler Kulübü ziyaretini sürdürdü.

Mahalle sakinleri tarafından yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan Başkan Deveciler ve ekibi, şunları söyledi: “Burhaniye’mizin değişimi ve gelişimi için bu yola çıktık. İlk günkü heyecanım hiç azalmadı. Aynı şevk ve sevgiyle ilçemize hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Ortak akılla yönettiğimiz mahallemizin kalkınması için hemşehrilerimizle fikir alışverişinde bulunduk. “Değiştir ve Geliştir Burhaniye” vizyonuyla hareket edeceğimiz planlarımızı vatandaşlarımızla paylaştık. Hemşehrilerimizin desteğiyle 31 Mart’ta da görevimize devam edeceğimize inancımız tamdır. Projelerimizi ve hizmetlerimizi vatandaşlarımıza sunmanın heyecanı içerisindeyiz” dedi.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu